Yasaklı Siteleri Açma Programı: Hide My IP

Yasaklı Siteleri Açma Programı: Hide My IP
24 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 608 kez okundu.

YASAKLI SİTELERE GİRİŞ 

IP Ve DNS Değiştirerek Yasaklı Sitelere Giriş

İnternet kullanıcılarının sıklıkla rastladığı yasaklı siteler veya yasaklandığı siteler ile karşılaşmalarının çözümlerini araştırdığımız bu makalede genellikle kullanılan birçok yöntemin aksine program kullanarak mevcut IP ve DNS ayarını değiştirerek bu engelleri aşabiliriz.

Bu programı (Hide My IP, yasaklı sitelere giriş için IP değiştiren ve çevrimiçi gizlilik sağlayan program) kullanmadan bu işlemleri yapmamız mümkün ancak bazı kimseler bu programlar olmadan herhangi bir işlem yapabilecek durumda olmayan kişiler internetten basit bir arama yaparak bulabileceği yüzlerce program mevcut.

Hide MY IP İle Açılmayan Siteleri Açma
Bunların genellikle kullanan birkaç tanesinin yanı sıra sıklıkla tercih edilen Hide my ip programını kullanarak internette özgürce ve gizlide dolaşım sağlayabiliriz.

Kullanımı oldukça kolay olan bu program sayesinde isterseniz yasaklı sitelere erişimi kolaylaştırabilir isterseniz gizlenerek dolaşabilirsiniz.  Birçok kişi internette dolaşırken gizli bilgi ve belgelerinin korumalı olduğundan tereddüt edebilir bunun önüne geçebilmek için Hide my ip programını kullanmakta fayda var.

Hide my ip programını internette www.hide-my-ip.com  sitesinden indirip bilgisayara yükledikten sonra masa üstüne gelecek hide my ip simgesine tıklayarak programı açıp hide my ip  yazan kısma basarak bilgisayarımızın mevcut ip adresini değiştirebiliriz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git